Ekologická likvidace vozidel

Vlastníte havarované či nepojízdné vozidlo a potřebuje se ho zbavit? Pro odhlášení Vašeho auta z evidence motorových vozidel je zapotřebí Vaše auto ekologicky zlikvidovat. Neboli auto rozebrat do šroubku, vytřídit ekologicky nebezpečné části a zbytek se následně zrecyklovat.

My s Vámi vše domluvíme a celý proces ekologické likvidace zajistíme. Navíc Vám nabídneme férové podmínky výkupu, odpovídající vždy aktuálnímu stavu Vašeho starého vozidla.


Postup při ekologické likvidaci vašeho vozidla


1. Základní informace Základní informace

Celá ekologická likvidace Vašeho vozidla, včetně jeho odtahu v okruhu 40 km od našeho vrakoviště budou pro Vás zajištěny zcela ZDARMA.

2. Spojte se s námi

Zavolejte nám, abychom mohli domluvit optimální možný postup. Probereme detaily týkající se zejména Vašich časových možností, způsobu dopravy či odtahu. Musíte přeci dopředu vědět, co Vás čeká a s čím můžete počítat.

T: +420 608 887 707               E: vrakovistejurkova@seznam.cz

3. Potřebné doklady

Pro bezproblémovou likvidaci bude zapotřebí následujících dokladů:

  Fyzická osoba:                                                              Právnická osoba:  
- Velký technický průkaz                                               - Velký technický průkaz
- Občanský průkaz                                                        - Výpis z obchodního rejstříku
- Plná moc (pokud nejste majitel vozu)                         - Plná moc (pokud nejste statutárním orgánem)


3. Odtah Vašeho vozidla

Na základě telefonické domluvy odtáhneme Vaše vozidlo ve sjednaném termínu. Odtah je pro Vás ZDARMA. Na místě Vám nabídneme férové podmínky výkupu Vašeho vozidla.

4. Předání vozidla

Při předání vozidla Vám vystavíme protokol o ekologické likvidaci vozidla, potřebný k odhlášení vozidla z evidence motorových vozidel. Rovněž Vám vyplatíme odměnu za výkup Vašeho vozidla.

U předání vozidla nemusíte být dokonce ani osobně. Postačí nám, aby Vámi pověřená předávající osoba měla plnou moc k likvidaci vozu (potřebné dokumenty nabízíme ke stažení). 

5. Ekologická likvidace vozidla

Nakonec následuje ekologická likvidace Vašeho vozidla. Zde se již nemusíte o nic starat. Na Vás bude jen odhlášení Vášeho vozu z evidence motorových vozidel z důvodu ekologické likvidace vozidla u příslušného úřadu.

6. Dokumenty ke stažení

Pokud pověřujete k likvidaci Vašeho vozidla jinou osobu, připravili jsme pro Vás tiskopis plné moci, který si můžete stáhnout (viz. níže), a to podle toho, jestli vlastník vozidla je fyzická osoba (občan) nebo právnická osoba (firma). 

© 1997 - 2019 AUTOVRAKOVIŠTĚ JURKOVÁ, Ostravská 1515, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!